ikonkascianka-min

Wesprzyj fundację

Fundacja Green Island pomaga młodym ludziom dokonywać własnych, świadomych wyborów poprzez dostarczanie aktualnej i rzetelnej  informacji.
Chcesz mieć w tym swój udział?

Kup cegiełkę!

W czym potrzebujemy wsparcia?

Potrzebujemy Twojego wsparcia w aktualizacji i rozwoju istniejących, oraz tworzeniu nowych portali internetowych, wspomagających  Nas wszystkich w dokonywaniu efektywnych wyborów.  Pomimo dużego wkładu pracy społecznej, nie uda Nam się utrzymać infrastruktury technicznej (platformy, serwery, oprogramowanie), oraz osobowej (informatycy, graficy i aktualizatorzy) bez Waszej pomocy.

Kup cegiełkę i działajmy RAZEM, w myśl zasady - Od Nas dla Was - Od Was dla Nas.

tyler-nix-sitjgGsVIAs-unsplash-min

Wsparcie Fundacji Green Island

Cegiełka wpłaty jako Wsparcie Fundacji nie za dostęp do portali
www.wybieramszkole.pl
www.wybieramwiedze.pl
www.wybierammuzyke.pl
1cegl-min-orange

Cegiełka 10 zł

10 złotych to koszt małej kawy lub gofra w mieście turystycznym. Jeśli raz odmówisz sobie takiej przyjemności możesz wesprzeć nasz projekt.

2cegl-min-orange

Cegiełka 20 zł

Za 20 złotych można kupić lunch w sieciowej restauracji, to także koszt takich drobiazgów jak maskotki, ramki na zdjęcie czy drobne kosmetyki. Jednorazowe zrezygnowanie z takich zakupów i decyzja o przekazaniu tych środków na rzecz naszej fundacji znacząco pomoże nam w realizacji wyznaczonych planów.

5cegielek-min-orange

Cegiełka 50 zł

Nowa koszulka, gra, a może kosmetyki do makijażu… to wszystko oczywiście może być potrzebne. Jednak z pewnością nie stracisz wiele rezygnując raz z jednego z tych zakupów. Zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na wybrany cel charytatywny, który realizuje ważne dla Ciebie kwestie społeczne. Zatem jeżeli kwestie edukacji i zapobieganie wykluczeniom społecznym leżą Ci na sercu – wesprzyj nas tą kwotą, a bardzo pomożesz nam w prowadzeniu działań związanych z fundacją.