ikona-pomysl-min

O nas

"Actions speak louder than words"
"Czyny mówią głośniej niż słowa"

Kim jesteśmy?

Tak najprościej - to jesteśmy jednymi z Was. I pewnie dlatego, nasze pierwsze internetowe działanie społeczne stworzone w wirtualnym świecie  - portal www.wybieramszkole.pl - było tym, czego oczekiwaliście i co zostało przez Was zaakceptowane!

Skąd to wiemy?

Z Google Analitics, (widzimy ile strona ma odwiedzin) i bezpośrednio od Was. Feedback jest bardzo, wręcz zaskakująco - pozytywny.

Jak to się stało?

Zrządzeniem losu (inny powie - uśmiechem opatrzności), osoby które stworzyły www.wybieramszkole.pl są współpracującą na co dzień zawodowo grupą przyjaciół. W pracy zarządzamy innowacyjnymi projektami w zakresie obiektowych baz danych przestrzennych. W domu, we współpracy z rodziną zarządzamy naszym życiem codziennym.

Gdzieś, pomiędzy tymi światami rozpoczyna działanie Fundacja "Green Island". Będziemy udoskonalać dotychczasowe i podejmować nowe internetowe działania społeczne. Zamierzamy organizować wirtualne miejsca spotkań, wymiany informacji i myśli, a także stawiać czoła wykluczeniu informacyjnemu.

Czy zrobimy to sami?

Nie. Sami nie damy rady. Potrzebujemy Was, a mówiąc bardziej wprost Waszego wsparcia finansowego. Cegiełka na fundację Green Island to mniej niż kawa w kawiarni. Wesprzyj fundacje drobnym datkiem.

photo-of-people-doing-handshakes-3183172 (1)-min

"Actions speak louder than words"
"Czyny mówią głośniej niż słowa"

Przyjaźnie kobiet są jak odnawialne źródło energii.

Jane Fonda

Całkowicie się z tym stwierdzeniem zgadzamy. Chociaż jesteśmy z różnych stron Polski, los sprawił, że w 1996 roku nasze drogi zawodowe spotkały się. Od tego czasu współpracujemy zawodowo. Z czasem współpraca przerodziła się przyjaźń. Rozumiemy się bez słów. Jesteśmy córkami, żonami, mamami oraz wspólnie prowadzimy przedsiębiorstwo. Przyjaźnimy się już ponad 20 lat i z każdym rokiem stwierdzamy, że kobiety gdy łączy przyjaźń mogą zdziałać bardzo dużo.

SAMSUNG TECHWIN DIGIMAX-230
monika_dorota_2

Monika Sadzińska

wolontariusz
monikasadzinska@greenisland.pl
509-017-702

Dorota Janusz

wolontariusz
dorotajanusz@greenisland.pl
602-700-032

Poznaj nasze założenia